(Аудио) Миле во 2 часот по полноќ прича ли прича Кинески: Сања, мора да договориме, у 5 си одат!


2 копии

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и сопругата Сопруга: Ало, да не си во близина или не? МЈ: Мњмњмњмњм. Ало? Сопруга: Да не си во близина или не, а? МЈ: А? ...
| | веќе видена | слични

Прес конференција, Зоран Заев, претседател на СДСМ Скопје, 26.03.2015 Почитувани граѓани, почитувани претставници на медиумите, Ветивме дека целата вистина за ...
| | веќе видена | слични

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и Соговорник 2 Соговорник 2: Молам. МЈ: Бојан? Соговорник 2: Да кажете. МЈ: Двете компании се во Македонија? Соговорник 2: ...
| | веќе видена | слични

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и Никола Груевски НГ: Што ме исклучи бе Миле? МЈ: Исклучи, јас викав ало, ало не се слушаше. НГ: А. Некако кога ќе го ...
| | веќе видена | слични

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и Никола Груевски НГ: Ало. МЈ: Молам. НГ: Кире ми се јави. МЈ: Да се видиме на две минути. НГ: У гужва сум. Главното ...
| | веќе видена | слични

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и соговорник 1 Соговорник 1: Ало МЈ: Согласно проектот… Соговорник 1: Да? МЈ: Колку е вашата финална цена? Соговорник 1: ...
| | веќе видена | слични

Разговор помеѓу Миле Јанакиески и Никола Груевски НГ: Миле што правиш? МЈ: Добро, кај Кире сме на гости. НГ: Кај кого? МЈ: Кај Кире, Кире. НГ: А така. За ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Осум медицински лица и двајца пациенти од Институт за физикална медицина и рехабилитација во Скопје се позитивни на коронавирусот. Во Институтот се тестирани ...
сите 675 | | | веќе видена

Тестирање за коронавиросот од денеска во Скопје ќе се врши во Поликлиника Чаир, а до крајот на неделава и во Поликлиниката „Млин Балкан“. Уште два пункта ќе ...
сите 896 | | | веќе видена

Охрид, 30. март 2020 (Inpress) – Директорката на ЈЗУ „Општа болница“ од Охрид, Славица Малеска- Стојадиновиќ, во врска со случајот со пациентката од Струга ...
сите 155 | | | веќе видена

Наум Стоилковски портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ на својот Фејсбук профил сподели статус поврзан со јавното откажување на ВМРО-ДПМНЕ од буџетското ...
сите 266 | | | веќе видена

Зад сите нас е една многу тешка недела во која на насловните страници и во нашите мисли доминираше пандемијата со коронавирусот и глобалните последици од неа. ...
сите 439 | | | веќе видена

Охрид, 30. март 2020 (Inpress) – Основното јавно обвинителство од Охрид, до надлежниот суд во Охрид, достави предлог за издавање казнен налог против едно лице ...
сите 256 | | | веќе видена

Невидено е до сега и нечуено, хуманитарните акции кои ги организира било која Влада во светот да бидат платени и на терет на оние кои што им се даваат. Откако ...
сите 118 | | | веќе видена

Во сите држави од регионот властите воведоа слични мерки околу ограничувањето на движењето за спречување на ширењето на коронавирусот. Полициски час нема во ...
сите 107 | | | веќе видена

По воведувањето на мерките за спречување и ширење на коронавирусот во саботата и во неделата граѓаните го доживеаја најдолгиот полициски час. Посебно вчера ...
сите 266 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Аудио) Миле во 2 часот по полноќ прича ли прича Кинески: Сања, мора да договориме, у 5 си одат!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: