Германците лани најмногу работеле од 1992.

5 копии

Останато

Од опозициската ВМРО-ДПМНЕ реагираат на како што велат неспособноста на Филипче и Заев, која според оваа партија, резултира со бројка од околу 20 илјади ...
сите 124 | | | веќе видена

Дојде во Гостивар, нервозно ме нападна, ме навредуваше се посрамоти и си отиде. Министерот кој потпиша македонски пасоши на балкански нарко босови, а нема за ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Германците лани најмногу работеле од 1992.

Од:
До кого (е-маил):
Порака: