Цената на нафтата се искачи над 62 долари

Цената на суровата нафта продолжуваат и натаму да забележуваат раст , поврзан со статистиката за бројот на приноси платформи во САД, пренесе Reuters. Утрово ...
| | веќе видена | слични
3 копии
9 копии
7 копии
5 копии
4 копии

Останато

Во Македонија се вакцинирани 150.000 граѓани со прва доза од вакцината против корона вирусот и уште 30.000 граѓани кои се ревакцинирани, информираше денеска ...
сите 455 | | | веќе видена

Нашиот случај е тест за Европската Унија дали ние во регионот на Западен Балкан ќе можеме да и веруваме на ЕУ и дали ветувањето за европската перспектива на ...
сите 662 | | | веќе видена

Израелската војска рано утрово соопшти дека нејзините сили извршиле најсилни удари врз Појасот Газа од почетокот на конфликтот со екстремистите на таа ...
сите 315 | | | веќе видена

Во ковид центрите во болниците низ земјава во изминатите 24 часа е пријавено дека се лекуваат вкупно 344 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот, со ...
сите 482 | | | веќе видена

Укинување на ограничувањето на работното време и на одлуката за забрана со работа во внатрешните делови на угостителските објекти или во најмала рака дозвола ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цената на нафтата се искачи над 62 долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: