Нов раст на цените на нафтата

Цената на суровата нафта продолжуваат и натаму да забележуваат раст , поврзан со статистиката за бројот на приноси платформи во САД, пренесе Reuters. Утрово ...
| | веќе видена | слични
3 копии
9 копии
7 копии
5 копии
4 копии

Останато

Израелската војска рано утрово соопшти дека нејзините сили извршиле најсилни удари врз Појасот Газа од почетокот на конфликтот со екстремистите на таа ...
сите 312 | | | веќе видена

Укинување на ограничувањето на работното време и на одлуката за забрана со работа во внатрешните делови на угостителските објекти или во најмала рака дозвола ...
сите 190 | | | веќе видена

Точно е дека е планирана дигитализација на учебниците, но оваа модернизација на образованието воопшто не значи укинување на книгите! Децата ќе развијат однос ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нов раст на цените на нафтата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: