Само кратка пауза за Пандев

Поради големи болки во десното колено, нашиот интернационалец мораше порано да го заврши дуелот со холандскиот претставник во Лигата на шампиони, Твенте Нема ...
| | веќе видена | слични

Фудбал Пандев паузира две недели Милано, 16 септември - Најдобриот македонски фудбалер, Горан Пандев, поради повреда на коленото, која ја заработи при првиот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Најдобриот македонски фудбалер, Горан Пандев, поради повреда на коленото од фудбалските терени ќе отсуствува во следните петнаесетина денови ...
| | веќе видена | слични

Повредата на коленото на нашиот најдобар фудбалер Горан Пандев не е сериозна. Италијанските медиуми пренесуваат дека по вчера направените медицински тестови, ...
| | веќе видена | слични

За десетина дена најдобриот стрелец на Македонија ќе се врати на теренот по повредата на коленото што ја здоби во дуелот со Твенте Повредите му создаваат ...
| | веќе видена | слични

Иако првично повредата на Пандев изгледаше сериозна по вчерашните медицински прегледи лекарскиот тим во Милано му одреди две недели мирување, а потоа во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Цената на електричната енергија не се формира пред или постизборно, тоа е лага на ВМРО-ДПМНЕ, цената на електричната енергија, според услови и критериуми, ја ...
сите 333 | | | веќе видена

Во Македонија позитивно на коронавирусот е дете од една година кое одело во градинка. 15-месечното дете престојувало во градинка само еден час на 9 септември. ...
сите 217 | | | веќе видена

Координатор на пратеничката група на ДУИ ќе биде Изет Меџити, поранешниот градоначалник на Чаир. Во претходниот состав координатор на пратеничката група на ...
сите 299 | | | веќе видена

Не се знае колку јавни објекти имаат неисправна инсталација за противпожарна заштита, па затоа приоритет во годинашниот план на Дирекцијата за заштита и ...
сите 132 | | | веќе видена

Вицепремиерот во Владата Артан Груби, кој сака да си се нарекува прв, е револтиран од однесувањето на навивачите на Вардар на натреварот со Шкупи. Но, Груби ...
сите 131 | | | веќе видена

Побезбедно и подобро е учебната година да ја започнеме со физичко присуство до трето одделение, а останатите со онлајн настава. Сметаме дека овој модел е ...
сите 197 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Гостивар донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кое постои основано сомнение дека сторило кривично ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само кратка пауза за Пандев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: