Бон: Оберман давал мито за Дојче Телеком да остане монопол во Македонија!?

2 копии

Канцеларијата на германскиот јавен обвинител со седиште во Бон извршила претрес во домот на претседателот на управата на Дојче Телеком, Рене Оберман минатиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Претседателот на Владата, Димитар Ковачевски, денеска се сретна со Росана Дуџак, постојана координаторка на Обединетите нации (ОН) во Македонија. На средбата ...
сите 499 | | | веќе видена

Делчевецот Васко Панчовски кој го извади светиот крст од водите на река Брегалница за празникот Водици уште еднаш ја покажа својата хуманост на дело. Како што ...
сите 325 | | | веќе видена

„Естонија, Летонија и Литванија и нивните сојузници работат заедно за брзо предавање на безбедносната помош на Украина“, се вели во соопштението. Естонија ќе ...
сите 353 | | | веќе видена

Претседателот на Демократскиот сојуз и пратеник, Павле Трајанов, во гостувањето во емисијата „360 степени“ на ТВ Алсат рече дека три месеци е идеален рок за ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бон: Оберман давал мито за Дојче Телеком да остане монопол во Македонија!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: