Дневник открива нови детали: Драган добил повик, „сопругата ти е со љубовникот“!

10 копии

Kаде ќе одиш со пушката? Kако влегуваш во куќава во униформа и со пушка? Ова биле последните зборови на Илија Михаилов (65) пред да биде застрелан од ...
| | веќе видена | слични

Злетовци се во шок од трикратното убиство. Три куќи се завиени во црно. Роднините и најблиските се собираат, а соселаните разговараат за крвавиот злостор. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Болната љубомора или сомнежите за неверство најверојатно се причините поради кои професионалниот војник Драганчо Маноилов тргна во крвавиот пир низ Злетово и ...
| | веќе видена | слични

Овој е професионалниот војник во АРМ, Драган Манаилов (40), кој што им пресуди на соселанецот Методиј Димитров (51), на родителите на неговата поранешна ...
| | веќе видена | слични

Од куќата на Димитрови во центарот на Злетово вчера околу 6.40 часот почнал крвавиот поход на професионалниот војник Драган Манаилов. Тој предвреме го напуштил ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 264 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневник открива нови детали: Драган добил повик, „сопругата ти е со љубовникот“!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: