Преживеала во Бе-Ем-Ве-то на смртта: „Мојата внука од смрт ја делеа секунди!“

- Милица е во тешка состојба, она малку што ни кажа беше доволно да сфатиме низ каков пекол помина. Мојата внука буквално се борела за својот живот и за тоа ...
| | веќе видена | слични
7 копии
5 копии

Јовановиќ го искористил моментот кога во болничката соба на психијатрија каде што е сместен, немало медицински персонал, и си ги пресекол вените. Младиот Душан ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

- За нашето семејство веќе нема нормален живот. Да можеме, би ги дале своите животи само да ги вратиме Немања, Милош и Анастасија. Тие не се туѓи, тие се наши ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за внатрешни работи најостро ги демантира лагите изнесени на порталот „Макпрес“ дека за безбедноста во сабота ќе се грижат и бугарски полицајци. ...
сите 763 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 415 | | | веќе видена

Проширувањето на сегашното мнозинство кое што ја подржува владата е со идеја да се купи време од двете партии на власт СДСМ и ДУИ до редовниот термин на ...
сите 228 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 275 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 244 | | | веќе видена

Денеска попладне и во текот на ноќта ќе има повремени врнежи кои ќе бидат претежно од снег со слаб до умерен интензитет. До изутрина на планините снежната ...
сите 223 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Преживеала во Бе-Ем-Ве-то на смртта: „Мојата внука од смрт ја делеа секунди!“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: