ОД НАРОДЕН ЧОВЕК ДО „ЈАГУЛА“: Дали Ацо Петрески е Македонскиот „Бандиќ“?

2 копии

Кога се појавии во 2005 година, беше непознат за македонската јавност, но не и за охриѓани. Делуваше скромно и интересно кога се појави како кандидат за ...
| | веќе видена | слични

Кога се појавии во 2005 година, беше непознат за македонската јавност, но не и за охриѓани. Делуваше скромно и интересно кога се појави како кандидат за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи со поддршка за премиерот Зоран Заев по серијата бурни реакции што ги предизвика неговото интервју за ...
сите 228 | | | веќе видена

Тимчо Муцунски, пратеник во Собранието од ВМРО-ДПМНЕ на денешната комисија за финансирање и буџет зборуваше за амандманот кој е на предлог на граѓанскиот ...
сите 156 | | | веќе видена

Десната рака на Христијан Мицкоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник, Александар Николовски, на последното гостување на ТВ Алфа, го обвини Зоран Заев ...
сите 116 | | | веќе видена

Вечерва и Кичево се крена на нозе против штетните преговори кои ги води Владата на Зоран Заев заедно со други 10 градови во Македонија. Како што може да се ...
сите 92 | | | веќе видена

Тренерот на Бенфика, Жорге Жесус смета дека пасијата која Марадона ја имал за фудбалот го разликува од станатите кои се во конкуренција за најдобар играч на ...
сите 226 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОД НАРОДЕН ЧОВЕК ДО „ЈАГУЛА“: Дали Ацо Петрески е Македонскиот „Бандиќ“?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: