48 часа неизвесност - пристигна ли eбола и во Македонија?


2 копии
2 копии

Се знае дека Британецот не почина од смртоносната ебола. Ама кои се причините за неговата смрт веројатно ќе се знае откако ќе заврши обдукцијата. Недела е, па ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Дафина Стојаноска денеска од пред зградата на МНР во нејзината изјава се осврна на црвената линија и одбраната на ...
сите 336 | | | веќе видена

Се очекува по седница на Кризниот штаб понатамошно олеснување на меркие. Се очекува одобрување за организирање прослави за матура, свадби и други собири, со ...
сите 489 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, на маргините на Самитот на НАТО во Брисел, оствари средба со премиерот на Република Словенија, Јанез Јанша, информираат од неговиот ...
сите 434 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

48 часа неизвесност - пристигна ли eбола и во Македонија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: