Фетел ве вози по новата Ф1 патека во Сочи (видео)


2 копии

Актуелниот шампион Себастијан Фетел, доби шанса прв да ја испроба ново изградената патека во Сочи, каде што во октомври за прв пат ќе оддржи ГН на Русија, во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Статусот на неутралност на Швајцарија може да биде ставен на најголемиот тест во последните неколку децении. Министерството за одбрана на Швајцарија се ...
сите 698 | | | веќе видена

Талат Џафери од Берлин добредојде во Скопје ќе му посака пријава за грубо прекршување на етичкиот кодекс и нарушување на угледот на Собранието, а според дел ...
сите 233 | | | веќе видена

Ден по влегувањето во канонско единство со СПЦ, поглаварот на Македонската православна црква г.г. Стефан и српскиот патријарх Порфириј во четврток ќе одржат ...
сите 488 | | | веќе видена

Потребни нѝ се, живи, украински херои, рече украинскиот претседател Володимир Зеленски за украинските борци од Азовстал. Украинската војска измината ноќ ...
сите 186 | | | веќе видена

Интензивни преговори се водат меѓу синдикатот за образование со Министерството за труд и социјала и со министерството за образование. Ставовите се приближуваат ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фетел ве вози по новата Ф1 патека во Сочи (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: