Шокираните деца прашувале: Кога ќе дојде мама да тргнеме за Грција?


7 копии

Двете деца што биле сведоци на грозоморното убиство на својата мајка Наташа Ристиќ (34) и на тетката Билјана Богдановска (31), завчера во скопски Аеродром, се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
10 копии
3 копии

Игор Спасовски, кој пред да се самоубие ги уби двете сестри, вчера во Аеродром, оставил проштално писмо кое било пронајдено во возилото со кое тој дошол во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Игор Спасовски – Боксерот, не можел да се помири со прекинот на врската со Наташа, која вчера свирепо ја уби заедно со нејзината сестра, пред очите на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Судијата Илија Трпков кој ги осуди т.н организатори на настаните од „27 април по втор пат повеќе верува на зборовите на Александар Василевски-Нинџа отколку на ...
сите 145 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 237 | | | веќе видена

Во соседна србија во градот Врање продолжува трендот македонските државјани повеќе да се вакцинираат против ковид-19 од граѓаните на Врање. Според податоците ...
сите 367 | | | веќе видена

Во последните 24 часа се направени 3.593 тестирања, а регистрирани се 47 нови случаи на КОВИД-19: Скопје – 19, Тетово – 11, Куманово – 6, Битола – 3, Прилеп, ...
сите 314 | | | веќе видена

Албанија и понатаму е една од најкорумпираните земји во Европа, според Индексот за перцепција на корупција и други показатели, пренесува Ора њуз, повикувајќи ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шокираните деца прашувале: Кога ќе дојде мама да тргнеме за Грција?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: