Родригез официјално играч на Реал (М)


Најновите податоци покажуваат дека за 48 часови се продадени околу 345 илјади десови со бројот 10 на грбот. Вчера податокот изгледаше неверојатен за тоа колку ...
| | веќе видена | слични

Интересна споредба направија шпанските новинари со двата состави на Реал Мадрид, овој актуелниот со мегаѕвездите Кристијано Роналдо, Герет Бејл, Џејмс ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Реал Мадрид „навалија“ по дресовите на најновото засилување на „Кралскиот клуб“, колумбискиот репрезентативец Џејмс Родригез. Според последните ...
| | веќе видена | слични

Најновото засилување на Реал Мадрид, Колумбиецот Џејмс Родригез вчера на „Сантијаго Бернабеу“ и официјално беше претставен како нов играч на „Кралевите“ пред ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Судијата Илија Трпков кој ги осуди т.н организатори на настаните од „27 април по втор пат повеќе верува на зборовите на Александар Василевски-Нинџа отколку на ...
сите 145 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 237 | | | веќе видена

Во соседна србија во градот Врање продолжува трендот македонските државјани повеќе да се вакцинираат против ковид-19 од граѓаните на Врање. Според податоците ...
сите 367 | | | веќе видена

Во последните 24 часа се направени 3.593 тестирања, а регистрирани се 47 нови случаи на КОВИД-19: Скопје – 19, Тетово – 11, Куманово – 6, Битола – 3, Прилеп, ...
сите 314 | | | веќе видена

Албанија и понатаму е една од најкорумпираните земји во Европа, според Индексот за перцепција на корупција и други показатели, пренесува Ора њуз, повикувајќи ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Родригез официјално играч на Реал (М)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: