Во поплавите во Пaкистан загинаа 1.100 луѓе, илјадници заробени

3 копии
повеќе

Останато

Гневните и тажни демонстранти во Бејрут во вторникот ги прочитаа имињата на 171 лице загинати во експлозијата на тамошното пристаниште, која минатата недела ...
сите 606 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во поплавите во Пaкистан загинаа 1.100 луѓе, илјадници заробени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: