Како се славеше голот на Рамос ширум планетата


2 копии

Шпанските медиуми пренесуваат дека причината за разголувањето на Кристиано Роналдо по постигнувањето на гол во финалето од Лигата на шампионите е излегувањето ...
| | веќе видена | слични

На многумина љубители на фудбалот воопшто не им се допадна начинот на кој најдобриот фудбалер на светот Кристијано Роналдо го прослави голот од белата точка во ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид дојде до толку посакуваната десета титула во Лигата на Шампионите, Ла Децима стана реалност. Секунди го делеа Атлетико Мадрид од големиот трофеј, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Рускиот волонтерски корпус и Легијата на слободна Русија објавија дека го убиле Андреј Стешев, полковник на руските вооружени сили во регионот на Белгород.„За ...
сите 172 | | | веќе видена

Две лица се повредени во сообраќајната несреќа на булеварот 8-ми Септември во близина на спортскиот центар Борис Трајковски. Според информациите од МВР за ...
сите 306 | | | веќе видена

Турција, Шведска и Финска ќе се сретнат подоцна овој месец за да се обидат да ги надминат приговорите што ја одложија кандидатурата за членство на Шведска во ...
сите 177 | | | веќе видена

Владата ја доби Предлог-иницијативата за устави измени од Министерството за правда и таа ќе биде разгледана на некоја од наредните седници, информираат за МИА ...
сите 90 | | | веќе видена

Стопанската комора за енергетика е на став дека ЕВН и Регулаторната Комисија го осиромашуваат народот на, како што велат, монополски рекетарски начин. ...
сите 104 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити денеска најави дека покрај разрешување на организациските директори во Клиничкиот центар во Скопје, медицинските ...
сите 121 | | | веќе видена

Охрид, 5. јуни 2023 (ИНПРЕС) – Периодов продолжува константниот раст на нивото на водата во Охридското Езеро, но и понатаму е под просекот за овој период од ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како се славеше голот на Рамос ширум планетата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: