Реал (М) по совршена 10-ка, Атлетико (М) сака првенче


2 копии
2 копии
повеќе

Останато

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 214 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 199 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче во вчерашното интервју за телевизијата 24 Вести објасни дека од ѓурѓовденската литија во Струга, која се одржа на 7 мај, ...
сите 206 | | | веќе видена

СДСМ и Венко создадоа хаос во здравствениот систем. Додека тие се фалат дека ја победиле епидемијата, Македонија се наоѓа на врвот по заболени и умрени од ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал (М) по совршена 10-ка, Атлетико (М) сака првенче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: