Со бојкотот на Собранието, СДСМ ги бојкотира и граѓаните

8 копии

Останато

По денешниот предлог поднесен од Комисијата за заразни болести на денешниот состанок, Владата донесе одлука за воведување полициски час од утре (4 јуни) во 21 ...
сите 667 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче вечерва на прес - конференција потврди дека потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, неговата сопруга и малолетната ...
сите 263 | | | веќе видена

Полупразни или целосно празни се угостителските објекти во Кавадарци. Угостителите алармираат дека ограниченото работење може да стави клуч на врата на нивните ...
сите 241 | | | веќе видена

Ова е последна опција, која би требало да се користи само во најитни ситуации, рече Еспер на брифинг во Пенатгон Секретарот за одбрана на САД Марк Еспер, вели ...
сите 313 | | | веќе видена

Почитувањето на мерките за заштита, носење маска, шал или марама, одржување дистанца, хигиена и дезинфекција остануваат единствениот начин, единствениот ...
сите 212 | | | веќе видена

Американската детска телевизиска станица „Никелодион“, синоќа запре да емитува програма во период од осум минути и 47 секунди. Толку долго афроамериканецот ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со бојкотот на Собранието, СДСМ ги бојкотира и граѓаните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: