Засега нема опасност од поплави во Македонија

2 копии

Акумулациите и водотеците се во стабилна состојба. Единствено критична е реката Пчиња. Водостојот е за еден и пол пат поголем од мај минатата година. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Неоспорлив доказ за силна, неселективна и бескомпромисна борба против организираниот криминал и корупција се последните полициски акции за разбивање на ...
сите 309 | | | веќе видена

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Засега нема опасност од поплави во Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: