Ресорите се' уште не се на преговарачка маса


Арсим Зеколи, поранешен амбасадор на Македонија во ОБСЕ, Виена, и амбасадор на ОБСЕ во Туркменистан, во интервју за „Лајм” зборува за најактуелните теми во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

За кратко време, овозможивме директна и индиректна поддршка во земјоделството во историски рекорден износ од над 430 милиони евра, а во идниот мандат ...
сите 400 | | | веќе видена

Овде гласно зборуваме против дискриминацијата и нееднаквоста. Фактот дека Арбен е заменет со Александар е симптоматично за нашето општество. Г-дин Заев, кажете ...
сите 202 | | | веќе видена

Носителот на изборна единица 3, Игор Јанушев денес оствари посета во Општина Свети Николе каде што посочи дека ВМРО-ДПМНЕ ќе се залага за навремена исплата на ...
сите 378 | | | веќе видена

Комапнијата Орка холдинг, на Орце Камчев, реагира на вчерашниот тв дуел на Заев и Мицкоски, во кој што беше споменувано името на Камчев. Од компанијата велат ...
сите 46 | | | веќе видена

Последната „бомба“ на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во која вели дека ќе соберел „и шарени и шуто и рогато“ и после „мамата ќе им ја ебел“ била последица на ...
сите 69 | | | веќе видена

Тренерот на Борусија Дортмунд Лусиен Фавр рекол дека клубот мора да си постави реални цели со оглед на моќта која ја има големиот ривал Баерн Минхен. Баерн со ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ресорите се' уште не се на преговарачка маса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: