Македонија им понуди помош на Србија и Босна и Херцеговина

Водата на некои места достигнала и до два метри, отсечени се повеке села кои останаа без струја и вода, а претстои нова опасност лизгање на земјиштето. Токму ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во целиот негативен наплив од информации поврзани со коронавирусот и секој ден големиот број жртви од оваа зараза, денеска имаше и една позитивна вест. Имено, ...
сите 262 | | | веќе видена

Кланот Заеви прерасна во картел Заеви и тоа го потврди МВР. После цел ден молк, МВР на Спасовски призна дека во текот на акција за спречување на шверц на дрога ...
сите 143 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 104 | | | веќе видена

Нови 1.092 случаи на корона и 32 починати лица, 32 семејства завиени во црно. Филипче и Заев рушат црни биланси. Македонија со Филипче и Заев, се искачи високо ...
сите 257 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонија им понуди помош на Србија и Босна и Херцеговина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: