Македонија им понуди помош на Србија и на БиХ за поплавите

6 копии
3 копии

Со особено внимание ги следам вестите за големите поплави предизвикани од временските неприлики кои ја погодија Вашата земја, кои предизвикаа и загуба на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дарко Каевски од СДСМ во емисијата 24 анализа потенцираше дека министерот Спасовски во изминатиот период излезе со прес конференција со сите детали за ...
сите 321 | | | веќе видена

Продолжува вакцинацијата на населението. Денеска и утре се одвива имунизацијата на приоритентните групи а веќе од среда продолжума вакцинацијата според ...
сите 406 | | | веќе видена

ЌЕ СЕ ОГРАНИЧАТ ЦЕНИТЕ ВО ПРИВАТНИТЕ БОЛНИЦИ ЗА ЛЕКУВАЊЕ НА КОВИД ПАЦИЕНТИ Министерот за здравство Венко Филипче денеска соопшти дека на утринскиот состанок на ...
сите 152 | | | веќе видена

Разузнавачот Александар Диневски во емисијата 24 анализа во врска со аферата „Пасоши“ истакна дека се соочуваме со мега асфера за која не ги знаеме димензиите ...
сите 206 | | | веќе видена

Нема решение за цените на тестирањата во приватните лаборатории. Од среда продолжува вакцинацијата на населението, границата се спушта на 70 години. Од ...
сите 248 | | | веќе видена

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонија им понуди помош на Србија и на БиХ за поплавите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: