Иванов: Статус кво состојбата создава фрустрации во нашето општество

4 копии
9 копии

Филе-Иванов во Брисел - Недоволна поделеност на државните и партиските активности Еврокомесарот за проширување Штефан Филе се сретна во Брисел со претседателот ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Не е легитимна уредбата на владата, врз основа на која сдсм тврди дека треба да се одржат избори на 21 јуни, доколку не биде продолжена вонредната состојба, ...
сите 933 | | | веќе видена

Демократска партија на Албанците (ДПА) смета дека избори треба да се одржат 22 дена по завршување на вонредната состојба, со почитување на препораките. – ...
сите 183 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа, се потврдени нови 23 случаи на новиот коронавирус, од кои најмногу се регистрирани во Скопје - 12 случаи во Скопје, по четири нови има ...
сите 671 | | | веќе видена

Ерлинг Халанд е името кое продолжува да биде во центарот на вниманието на светската фудбалска јавност. Норвежанецот и по паузата покажа дека го има оној ...
сите 133 | | | веќе видена

Во интерес на вистината, на објективното информирање на јавноста, а особено во интерес на интегритетот на институцијата – Министерството за внатрешни работи, ...
сите 177 | | | веќе видена

Македонското здравство реагираше навремено и добро се справи со пандемијата со коронавирусот. Состојбата со епидемијата на коронавирусот е под контрола. Бројот ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Иванов: Статус кво состојбата создава фрустрации во нашето општество

Од:
До кого (е-маил):
Порака: