Многу кандидати, малку фотелји


14 копии
4 копии

Генералниот секретар на ДУИ, Абдулаќим Адеми, денеска од Тетово најави дека по утрешниот конгрес на ДУИ на кој ќе бидат избрани претседателот и Централниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „Обнова на Македонија“, денеска заедно со останатите опозициски партии Алијанса и Алтернатива и Левица, поднесе ...
сите 341 | | | веќе видена

НЕМА ПОЛИЦИСКИ ЧАС Претседателот на Комисијата за заразни болести, д-р. Жарко Караџовски на денешната заедничка прес-конференција со министерот за здравство, ...
сите 402 | | | веќе видена

Во Штип на следните градоначалнички избори се брани Македонија, тоа не се обични избори и затоа ги повикувам штипјани да излезат и заедно во првите редови да ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Многу кандидати, малку фотелји

Од:
До кого (е-маил):
Порака: