Повеќе странски државници со честитки до Иванов

2 копии

Кабинетот на Претседателот Ѓорѓе Иванов вчера ги соопшти имињата на државниците кои му честитале на Иванов за реизборот, но на официјалниот веб сајтвоопшто не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Притеснет од јавноста дека нема честитки за Ѓорге Иванов, неговиот Кабинет мораше да ги објави добиените, а преку нивната содржина уште покатегорично излезе на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се промени менталитетот на тимот. Стигнавме до точка да губиме од Андора, бевме на многу ниско ниво, но ова се промени. Важна улога одигра враќањето на Горан ...
сите 225 | | | веќе видена

За 24 часа во Куманово има нови 41 заразен со коронавирус, но и исто толку оздравени. Бројот на активни случаи е 924, а од вирусот денес почина еден човек на ...
сите 338 | | | веќе видена

Европската комисија препорача брзите тестови за откривање на коронавирус да се користат главно кај луѓе кои покажуваат симптоми.„Брзите анагени тестови треба ...
сите 69 | | | веќе видена

Денес има 1 198 новозаразени случаи и 26 мртви. До сега над 1400 починаа, а Заев и Филипче тераат избори во Штип и Пласница, велат од ВМРО-ДПМНЕ.„Ако се грижеа ...
сите 180 | | | веќе видена

Оштетените штедачи на Еуростандард банка со соопштение до јавноста најавуваат дека до крај ќе се борат за своите права и парите кои им се украдени од страна на ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повеќе странски државници со честитки до Иванов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: