Експерти: Иванов да се активира и да ги искористи своите ингеренции

Во ситуација кога критичарите го обвинуваат претседателот Ѓорге Иванов дека не е доволно посветен на евроатлантските интеграции и оти почесто гледа кон исток, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Активни случаи по општини Скопје денеска (по завршување на епидемиолошките анкети, може да има измена во дистрибуцијата по општини во Скопје)• Чаир – 623• Гази ...
сите 347 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар Арбен Таравари од Алијанса за Албанците во Студио 10 рече дека по иницијатива на Конрад Аденауер организира средба на десничарските ...
сите 179 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Експерти: Иванов да се активира и да ги искористи своите ингеренции

Од:
До кого (е-маил):
Порака: