Грчки печат: Партиската опозиција во СДСМ го критикуваше Заев за грдиот резултат

2 копии

Грчките весници и онлајн медиуми јавија дека Ѓорге Иванов ја положи свечената заклетва за претседател на Република Македонија, а најголем интерес од неговото ...
| | веќе видена | слични

Грција има голем проблем со името на Скопје, во пресрет на септемврискиот самит на НАТО што ќе се одржи во Кардиф, Велика Британија, пишува грчкиот весник ...
| | веќе видена | слични

Останато

Александар Пандов од ВМРО-ДПМНЕ на вечерашниот протест под мотото „Оставка на Заев, слобода на народот“ пред Министерството за правда рече дека ние живееме во ...
сите 844 | | | веќе видена

Пилотот на Вилијамс, Џорџ Расел ќе биде „позајмен“ на Мерцедес за трката за Големата награда на Шакир која ќе се вози на патеката во Бахреин откако ...
сите 136 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена

Полицијата приведе сопственичка на угостителски објект во Трубарево затоа што работел и по 21 часот. Според информациите на МВР, вчера во Полициската станица ...
сите 447 | | | веќе видена

Социјалдемократскиот сојуз соопшти дека ВМРО-ДПМНЕ поднело 500 амандмани за блокирање на Законот за здравствена заштита со кој треба да се регулира одењето на ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Грчки печат: Партиската опозиција во СДСМ го критикуваше Заев за грдиот резултат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: