Мора да се оправда довербата на гласачите

2 копии

Моторната сила за секоја економија, без оглед на степеност на развиеност, се секако инвестициите. Без разлика на тоа дали доаѓаат од земјата или од странство, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Аргентина со 2:0 го победи Мексико, дуел по кој капитените на двете селекции, Лионел Меси и Андреас Гвадрадо си ги заменија дресовите. По средбата се појави ...
сите 145 | | | веќе видена

Оливер Лукаровски, Зарко Милошевски и Зоран Ангеловски се имињата кои се во трка за шеф на Агенцијата за национална безбедност, на местото на Виктор Димовски, ...
сите 252 | | | веќе видена

„За да ја засакаш планината и да стане дел од твојот живот, доволно е еднаш да отидеш. Кој еднаш отишол на планина, гарантирам дека секогаш ќе ѝ се враќа“, ...
сите 37 | | | веќе видена

Облачно со повремени локални врнежи од дожд, а на планините од снег. Ќе дува слаб до умерен ветер од североисточен правец. Минималната температура ќе биде во ...
сите 230 | | | веќе видена

Трајко Славески претседавач на Советот на Град Скопје го демантира советникот од Гром и заменик градоначалник на Скопје, Александар Трајановски потенцирајќи ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мора да се оправда довербата на гласачите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: