Ерол Ризаов: Превирањата во опозицијата и молкот на медиумите


5 копии
6 копии

Златната акција на ВМРО-ДПМНЕ наречена Стевче Јакимовски мора постојано да ја докажува својата употребна вредност. Коалициониот партнер на Никола Груевски и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вистинска конфузија владее во СДСМ откако Стевчо Јакимовски го разобличи Зоран Заев изнесувајќи во јавноста информации дека за време на отпорот додека ...
| | веќе видена | слични

Златната акција на ВМРО-ДПМНЕ наречена Стевче Јакимовски мора постојано да ја докажува својата употребна вредност, реагираат од СДСМ на изјавите од Јакимовски ...
| | веќе видена | слични

Златната акција на ВМРО-ДПМНЕ наречена Стевче Јакимовски мора постојано да ја докажува својата употребна вредност, реагираат од СДСМ на вчерашната изјава на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со месеци Христијан Мицкоски и неколку негови соработници, ја лажеа јавноста дека има ново парламентарно мнозинство, дека Владата предводена од СДСМ само што ...
сите 212 | | | веќе видена

Контроверзноста на политичкиот потег на бугарскиот претседател со активирањето на своите безбедносни служби за заштита на бугарското малцинство во Македонија, ...
сите 164 | | | веќе видена

„Во времето на Османлиската Империја, во сите организации кои постоеле и македонски револуционерни и нереволуционерни, граѓански и црковни, официјален јазик за ...
сите 210 | | | веќе видена

Болничките капацитети не се загрозени и секаде има слободни кревети, смирува министерот за здравство Венко Филипче.Тој уште вели дека не се исклучуваат нови ...
сите 432 | | | веќе видена

Од Централниот штаб на Алијанса за Албанците велат дека внимателно го следат процесот на регистрација на дијаспората и дека се целосно посветени на помагањето ...
сите 289 | | | веќе видена

Денеска ги видовме со сета своја немоќ како на отворена сцена се обидуваат византиски убедени од своите лакеи (поранешни високи функционери на опозицијата) ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ерол Ризаов: Превирањата во опозицијата и молкот на медиумите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: