Шилегов - Конгресот ќе покаже дека нема раздор во СДСМ

Господине Шилегов, СДСМ ги врати пратеничките мандати. Кој е следниот чекор на партијата? Кандидатите за пратеници на Социјал- демократскиот Сојуз потпишаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

„Арсовска е маќеа на цело Скопје“, вели во интервју за „Макфакс“, Ленин Јовановски, директор на „Слобода превоз“. Од градоначалничката на Скопје, Данела ...
сите 442 | | | веќе видена

Оливер Лукаровски, Зарко Милошевски и Зоран Ангеловски се имињата кои се во трка за шеф на Агенцијата за национална безбедност, на местото на Виктор Димовски, ...
сите 252 | | | веќе видена

Клубот „Ванчо Михајлов“ од Битола не ги отстрани спорните содржини од социјалните мрежи иако рокот за тоа истече, а денеска истекува и рокот за останатите ...
сите 215 | | | веќе видена

„За да ја засакаш планината и да стане дел од твојот живот, доволно е еднаш да отидеш. Кој еднаш отишол на планина, гарантирам дека секогаш ќе ѝ се враќа“, ...
сите 37 | | | веќе видена

Евроамбасадорот Ричард Гир денеска одбегна да ја осуди изјавата на бугарскиот пратеник Костадин Костадинов дадена во Скопје. Исто така, македонското МНР и ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шилегов - Конгресот ќе покаже дека нема раздор во СДСМ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: