Неодговорно однесување на Заев

3 копии

Ви го пренесуваме соопштението на СДСМ кое е реакција на низата текстови поврзани со состојбата во партијата. „Социјалдемократскиот сојуз е сериозна ...
| | веќе видена | слични

Оставка на актуелниот лидер на СДСМ Зоран Заев,бара , надгласаното крило на сменетите пратеници- бранковисти , кои се поптпишуваат како одбор за поддршка на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Социјалдемократскиот сојуз е сериозна демократска партија којашто за 23 годишното постоење докажа дека поседува демократски капацитет за носење одлуки ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Со отворено писмо до лидерот на СДСМ, одборот за поддршка на Бранко Црвенковски го повика Зоран Заев на претстојниот конгрес на 11 мај, посветен на изгласување ...
| | веќе видена | слични

Одборот за „Отпор“, како што се нарекуваат луѓето кои му испратија писмо на лидерот на СДСМ Зоран Заев, бараат на Конгресот на 11. мај Заев да си поднесе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на СДСМ Зоран Заев вечерва пред скопјани порача дека го бара гласот на граѓаните за уште еден нов и чист мандат, за да продолжат со добрите политики.
сите 495 | | | веќе видена

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
сите 90 | | | веќе видена

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди при МВР по добиениот видео запис на кој е снимено како униформиран полициски ...
сите 129 | | | веќе видена

Претседателот на најголемата политичка опција во државата ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од Берово ги повика сите граѓани да се обединат, и оние неопределените, ...
сите 260 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 8 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 160 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4 Александар Николоски денеска на средба пред граѓаните на Кавадарци Николоски, во ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неодговорно однесување на Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: