Јакимовски:ГРОМ има „златна акција“ во парламентот

3 копии

Останато

- Ситуацијата во државава со КОВИД-19 навистина е алармантна и прогресира многу загрижувачки. Секојдневно процентот на позитивни во однос на тестирани е над ...
сите 334 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, по состанокот со членови на Комисијата за заразни болести во Владата информираше дека на утрешната седница ќе бидат ...
сите 313 | | | веќе видена

Откако судот му одреди 30 дена притвор на Ристо Новачевски, кум на екс премиерот Никола Груевски, на Фејсбук Груевски се пожали дека ова е политички прогон и ...
сите 82 | | | веќе видена

Клиничките испитувања на третата руска вакцина против коронавирус, што ја развива научниот центар „Чумаков“ на Руската академија на науките, ќе бидат завршени ...
сите 208 | | | веќе видена

На Хрватска и се заканува недостиг на лекови поради големиот долг на државата кон веледрогериите, кој во моментот е над пет милијарди куни (околу 700 милиони ...
сите 67 | | | веќе видена

Антонио Фејкњуз Милошоски продолжува со своето неодговорно однесување на штета на граѓаните и државата, а неговите лаги се класична саботажа и обид за ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јакимовски:ГРОМ има „златна акција“ во парламентот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: