Имињата на новите пратеници од ВМРО-ДПМНЕ

10 копии
3 копии

Останато

Денеска починаа голем број граѓани од коронавирусот, дури 46, што е повеќе во однос на вчерашниот ден, кога битката со ковид 19 ја изгубија 32 наши сограѓани. ...
сите 259 | | | веќе видена

Принцот Едвард денеска откри дека британската кралица Елизабета Втора изјавила дека смртта на нејзиниот сопруг Филип оставила „голема празнина во нејзиниот ...
сите 152 | | | веќе видена

Пратеникот Владо Мисајловски од партиската говорница на ВМРО-ДПМНЕ бараше одговорност од власта поради лажните пасоши издавани на криминалци. Прашан да каже ...
сите 111 | | | веќе видена

Македонија со Заев се претвори истовремено и во земја која нуди закрила на мафијата и во земја која помага терористи и во земја во која царува нарко бизнисот. ...
сите 129 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 82 | | | веќе видена

Во рамки на засилените акциски контроли што МВР ги спроведува на делницата Скопје-Охрид-Свети Наум во текот на вчерашниот ден санкционирани се 330 возачи за ...
сите 297 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Имињата на новите пратеници од ВМРО-ДПМНЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: