Еве како се слави победата на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица

2 копии

Останато

Во целиот негативен наплив од информации поврзани со коронавирусот и секој ден големиот број жртви од оваа зараза, денеска имаше и една позитивна вест. Имено, ...
сите 261 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска преку својот фејсбук-профил апелираше граѓаните да се пријават за вакцинација со цел побрзо надминување на ...
сите 427 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорѓија Сајкоски на денешната прес-конференција истакна дека аферата „Мафија“ покажува силна вмешаност на највисоките ...
сите 461 | | | веќе видена

Запленети се 200 килограми марихуана вреден 800 илјади евра како и оружје и муниција. Уапсени се шест лица меѓу кои и командир на полициската станица во Прилеп ...
сите 123 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил напиша: Во екот на најголемата афера во македонската историја, СДСМ, два дена по ред, ...
сите 15 | | | веќе видена

Во Косово во минатото деноноќие се регистрирани нови девет смртни случаи и 570 заболени од Ковид-19, со што бројката на жртви на пандемијата достигна до 1.976 ...
сите 334 | | | веќе видена

Во полициска станица Радовиш вчера во 17:50 часот било пријавено дека во шахта на магистралниот пат во изградба А-4 Штип-Радовиш, во близина на крстосница за ...
сите 238 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве како се слави победата на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: