ВМРО-ДПМНЕ прогласи победа во Струмица со 975 гласа разлика

4 копии
2 копии
2 копии

Останато

Нема поголемо лицемерие од тоа Антонио Милошоски, пратеник од ВМРО-ДПМНЕ осудуван и казнет во Германија денеска да зборува и да глуми загриженост за ...
сите 395 | | | веќе видена

Дванаесет мигранти се откриени утрово во превртено возило „мерцедес“ со српски регистерски ознаки, а возачот кој се обидел да ѝ избега на полицијата бил ...
сите 97 | | | веќе видена

Каде е сега Љупчо Николовски да даде изјава и да излезе со став за најголемата афера во последните 10 години?, прашува лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан ...
сите 77 | | | веќе видена

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 310 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ прогласи победа во Струмица со 975 гласа разлика

Од:
До кого (е-маил):
Порака: