Груевски:Граѓаните ќе ја поддржат работата и посветеноста

2 копии
2 копии
2 копии

„На овие избори победи демократијата, победија граѓаните и Репуиблика Македонија. Имавме мирни, фер и демократски избори, какви и прилегаат на европска ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски вечерва се заблагодари за поддршката која граѓаните денеска ја дадоа на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата. - Иванов победи со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Независниот синдкат на камионските работници Страшо Јованов, тврди дека екс-министерката за труд и социјална политика Мила Царовска е ...
сите 226 | | | веќе видена

Поранешната обвинителка од СЈО, Ленче Ристоска вчера вечерта преку Фејсбук силно реагираше на изјават на претседателот Стево Пендаровски од Пелинце, кој кажа ...
сите 39 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 111 | | | веќе видена

СВР Битола - Одделението за криминалистичка полиција, во соработка со Единицата за крвни и сексуални деликти од Секторот за општ и насилен криминал во БЈБ и ...
сите 262 | | | веќе видена

Помина скоро еден месец, од одржувањето на предвремените парламентарни избори, кои се случија на 15 јули. Освен парламентарно претставените политички партии и ...
сите 35 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Груевски:Граѓаните ќе ја поддржат работата и посветеноста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: