ВМРО ДПМНЕ: Според анкетите победуваме и во Струмица


3 копии
2 копии

На вечерашниот граѓански собир кој се одржа во турското маало во Струмица се обратија претседателот на СДСМ, Зоран Заев и кандидатот за претседател на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на СДСМ Зоран Заев од завршниот митинг во кампањата за предвремените парламентарни кој вечерва се одржа во Струмица, упати порака дека во победничка ...
| | веќе видена | слични

Останато

Семејствата на осудените за „Монструм“ нема да можат да го поминат полицискиот кордон на крстосницата после Бит-пазар. Силно полициско обезбедување, оклопни ...
сите 204 | | | веќе видена

Вакцинацијата вака или онака се спроведува несекаде во светот, некаде повеќе, некаде помалку, во зависност од тоа колку владите успеале да набават вакцини. ...
сите 147 | | | веќе видена

Тоа е официјално. Новак Ѓоковиќ се изедначи со рекордот на Роџер Федерер по бројот на недели на врвот на АТП-листата. Српскиот тенисер, денес ја започна ...
сите 73 | | | веќе видена

Нов месец, нови предизвици, нови возбудливи денови особено за овие три хороскопски знаци ЛАВ Токму во март ќе се ослободат од предрасудите и конечно ќе дишат ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО ДПМНЕ: Според анкетите победуваме и во Струмица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: