Реџепи: Изјавата на Тадиќ е нелогична

9 копии
4 копии
4 копии

Останато

Вчера, градоначалникот на Битола соопшти дека на првата следна седница на Советот на општина Битола, ќе поднесе иницијатива, за доделување награда од страна ...
сите 989 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп и официјално ја прифати номинацијата за кандидат на претседателските избори на конвенцијата на Републиканската ...
сите 437 | | | веќе видена

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 1002 | | | веќе видена

Седуммесечното бебе, кое беше пронајдено напуштено во Велес, по една недела од приемот на Одделот за педијатрија и неонатологија во велешката општа Болница, се ...
сите 42 | | | веќе видена

Словачка нема да ги бојкотира активностите на Унгарија за време на нејзиното претседавање со ЕУ, затоа што не гледа причина за казнување на една членка на ЕУ ...
сите 126 | | | веќе видена

Од 20.50 часот вечерва е нормализиран сообраќајот на регионалниот пат Неготино – Штип преку превојот Серта, во двата правца и за сите видови возила, соопшти ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реџепи: Изјавата на Тадиќ е нелогична

Од:
До кого (е-маил):
Порака: