Либертас: ВМРО- ДПМНЕ попушти пред ДУИ- Усеини ослободен!

2 копии

Охридската полицијата го привела Н.У од Охрид, активист на ДУИ, под сомнение за кривични дела поврзани со изборниот процес. Веста за приведувањето ја потврдија ...
| | веќе видена | слични

Останато

Еден 103-годишник, но и десет 18-годишници се најдоа на листата на оние кои примиле барем една доза вакцина против Ковид-19, на некој од пунктовите од ...
сите 583 | | | веќе видена

Шпанија е силен поддржувач на Македонија и се залага за одржување на првата меѓувладина конференција со ЕУ и со тоа старт на преговорите за членство, истакна ...
сите 441 | | | веќе видена

Ако малку подобро се погледне законското решение за дивоградбите, кое на јавноста и беше понудено, а каде што како објекти за легализација се вброени и ...
сите 82 | | | веќе видена

Ескалира конфликтот на Блискиот Исток, а ОН предупредуваат дека цената на војната ја плаќа народот. Главниот обвинител на Меѓународниот кривичен суд ...
сите 220 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Либертас: ВМРО- ДПМНЕ попушти пред ДУИ- Усеини ослободен!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: