ВИДЕО Заев: Против криминалот на Груевски мора да застанат сите граѓани!


Криминалот на Никола Груевски мора да ја мобилизира целокупната јавност во земјава. Секое игнорирање на овие случаи е игнорирање на интересите на Република ...
| | веќе видена | слични

Груевски додаде дека СДСМ и Заев уште сега знаат што мисли народот и колку е подготвен да им ја даде довербата, па уште сега размислуваат да објават дека нема ...
| | веќе видена | слични
4 копии

По неасфалтираните калливи улички жителите на с. Иловица го прошетаа претсетдателот на СДСМ, Зоран Заев, за да види, како што рекоа тие дека во нивната Иловица ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Независната угостителска комора Здравко Јосифовски смета дека е неправедно доколку финансиска поддршка добијат само угостителските објекти ...
сите 290 | | | веќе видена

Ескалира конфликтот на Блискиот Исток, а ОН предупредуваат дека цената на војната ја плаќа народот. Главниот обвинител на Меѓународниот кривичен суд ...
сите 220 | | | веќе видена

Денеска се одбележува Денот на македонскиот јазик! Русија има многу длабоки традиции на изучувањето на македонскиот јазик, објави денеска Руската амбасада во ...
сите 3 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО Заев: Против криминалот на Груевски мора да застанат сите граѓани!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: