Карти за натпреварот Јувентус – Аталанта

Почитувани Јувентини, Координативниот Центар од Торино испрати понуда за барање на карти за натпреварот од Серија А Јувентус – Аталанта Натпреварот ќе се одригра на 05.05.2014, понеделник, со почеток од 21:00 часот. Цената за трибината Family би трбало да изнесува околу 50 еур Резервацијата за карта е со уплата на аконтација од 3100 ден. Кога ќе се дознае точната цена на картата, ќе треба да се доплати ако е нешто повисок износот. Во износот е вклучена и банкарската провизија која ја плаќаме при уплатите во Италија. Рокот за пријавување е вторник 22.04.2014 година до 10:00 часот, до кога треба и да го уплатите износот. Доколку по уплатата на износот, од било какви причини се откажете од картите, парите не се враќаат . Потребно е самостојно да се организирате за превоз и сместување, ние помагаме во организацијата. Понудата важи за регистрирани членови за сезоната 2013/2014. Доколку не сте зачленети за тековната сезона, пријавувањето се врши со уплата од 1.600 денари.
| | веќе видена | слични

Останато

Фактот што денеска специјалната јавна обвинителка Катица Јанева влезе на распит за истрагата за „Рекет“, заедно со адвокат, го проблематизираат голем број на ...
сите 589 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на роденденот на организацијата во Прилеп. Вечерва бев на роденденот на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 139 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 158 | | | веќе видена

Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карти за натпреварот Јувентус – Аталанта

Од:
До кого (е-маил):
Порака: