Цената на лажните анкети на „Рејтинг“

2 копии
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никоа Груевски од говорницата во Прилеп истакна дека иако пред првиот круг од претседателските избори имаше многу анкети, предвидувања и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев, Венко Филипче, политичарот Караџовски, односно Комисијата за заразни болести и членовите веќе не знаат каде тераат и загубија компас, односно се ...
сите 767 | | | веќе видена

Повардарската епархија, на чело со владиката Агатангел, денеска ги повика православните верници од местата кои се под таа епархија во петок и сабота да одат во ...
сите 201 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Барак Обама вчера ги повика Американците да ја искористат итноста на протестите заради смртта на Афроамериканецот Џорџ ...
сите 313 | | | веќе видена

Синоќа на „Топ Тема“ Арбен Зибери, директорот на Центарот за јавно здравје Скопје изјави дека Комисијата за заразни болести ниту еднаш нема посочено дека е ...
сите 255 | | | веќе видена

По сознанија дека некои од хотелите ќе ги отворат вратите за гостите, инспекторите од Државниот пазарен инспекторат, уште синоќа излегоа на терен и поднесоа ...
сите 174 | | | веќе видена

Одлуката за воведување целосен полициски час во кризните жаришта зафатени со коронавирусот за продолжениот викенд наиде на реакции кај граѓаните на Охрид на ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цената на лажните анкети на „Рејтинг“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: