Запленета марихуана вредна половина милион евра!

Скопскиот камионџија А.Н. (42), кој заглави во затвор во Драч откако албанската полиција во камионот што го возел пронашла над два тони марихуана, имал чисто ...
| | веќе видена | слични
6 копии

На патниот правец Атина-Солун, кај местото Симатари, грчката полиција заплени 240 килограми марихуана. Дрогата, која на грчка територија била прошверцувана од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

Кривичниот суд му определи притвор на Сашо Мијалков, кој му е одреден се до започнување на издржување на казната затвор. На поранешниот помошник-министер во ...
сите 124 | | | веќе видена

Дозволата за градење на локацијата наспроти Холидеј ин на „маса“ пред градоначалникот Богдановиќ. Македонската православна црква и Зоран Антиќ чекаат на потпис ...
сите 206 | | | веќе видена

САД бара да се заштити интегритетот на системот за издавање на пасоши. Американската амбасадорка Кејт Брнз на денешната средба му потенцираше на министерот за ...
сите 185 | | | веќе видена

Во капелата на замокот Виндозр денеска ќе се одржи погребот на принцот Филип, кој самиот го испланирал до најситни детали.Кралицата Елизабета Втора ќе се ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запленета марихуана вредна половина милион евра!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: