Утврден редоследот на партиите на гласачкото ливче


4 копии

Коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ ја подготви својата изборна химна за претстојните парламентарни избори. Курир дојде до ...
| | веќе видена | слични
19 копии
2 копии
3 копии

Коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ кампањата за вонредните парламентарни избори ќе ја почне денеска од плоштадот „Македонија" во Скопје. Опозициската коалиција на СДСМ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На прагот сме на еден историски подвиг, Македонија да биде земја членка на ЕУ! Ќе се согласите и вие, поминавме многу време во чекалната но исто така ќе се ...
сите 342 | | | веќе видена

„Македонија низ својата историја водела многу борби, имала препреки и проблеми, но македонскиот народ секогаш знаел да изнајде соодветно решение и да стави ...
сите 202 | | | веќе видена

Официјални претставници на Народниот фронт за мобилизација (ПМФ) првично ја опишаа експлозијата во базата Калсу во централен Ирак како резултат на воздушен ...
сите 132 | | | веќе видена

Синдикат на Полиција во Македонија (СПМ) поднесе кривична пријава до Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција во Скопје ...
сите 148 | | | веќе видена

Ако Иран одлучи да одговори на наводниот израелски напад на неговата територија на 19-ти април, можеби нема да мора да ги повлекува „ударите“ како што тоа го ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утврден редоследот на партиите на гласачкото ливче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: