Почнаа калкулациите за изборните листи за пратеници

5 копии

Премиерот и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски можеби ќе го поднови пратеничкиот состав, додека пак и за наредниот период одлучи да се потпре на досегашните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Земјите кои имаат широко распространета програма за вакцинирање со БСЖ имаат стапка на смртност од коронавирус речиси шест пати пониска од нациите коишто не ја ...
сите 471 | | | веќе видена

Бројката на луѓе кои чекаат ред без социјална дистанца достигнува и до педесет лица. Граѓаните велат дека гужвите се создаваат поради редуцираното работно ...
сите 46 | | | веќе видена

На онлајн конференцијата наречена „Борба против COVID-19 со технологија“, Huawei се пофали со технолошки решенија кои, како што посочуваат од компанијата, ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почнаа калкулациите за изборните листи за пратеници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: