ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов помогнал и на фирмата на дедото и бабата на Игор Ивановски

Фирма на дедото и бабата на Игор Ивановски Шема од СДСМ била вратена во игра за тендер за набавка на моторни масла на ЈП Македонија пат откако Петре Шилегов, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ВМРО-ДПМНЕ на денешната прес-конференција презентираше нов случај за тендер кој Петре Шилегов го доделил на фирма, која се поврзува со СДСМ.- Петре Шилегов ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Македонија се вакцинирани 150.000 граѓани со прва доза од вакцината против корона вирусот и уште 30.000 граѓани кои се ревакцинирани, информираше денеска ...
сите 344 | | | веќе видена

Нашиот случај е тест за Европската Унија дали ние во регионот на Западен Балкан ќе можеме да и веруваме на ЕУ и дали ветувањето за европската перспектива на ...
сите 662 | | | веќе видена

Израелската војска рано утрово соопшти дека нејзините сили извршиле најсилни удари врз Појасот Газа од почетокот на конфликтот со екстремистите на таа ...
сите 315 | | | веќе видена

Индискиот премиер Нарендра Моди ги предупреди своите сонародници да преземат дополнителни мерки на претпазливост бидејќи разорната епидемија на коронавирусот ...
сите 350 | | | веќе видена

Во ковид центрите во болниците низ земјава во изминатите 24 часа е пријавено дека се лекуваат вкупно 344 пациенти позитивни и суспектни на корона вирусот, со ...
сите 336 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов помогнал и на фирмата на дедото и бабата на Игор Ивановски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: