ВМРО-ДПМНЕ пак копа по архивите за Шилегов

3 копии

Прес конференција на Елена Трајчевска од ВМРО-ДПМНЕ Битола – реакција на прес конференцијата на СДСМ Битола : 5835 новоотворени бизниси преку самовработување, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сумирајќи ја дводневната посета на Брисел, каде што се состана со највисоките претставници на европската администрација, премиерот Зоран Заев, рече дека ...
сите 463 | | | веќе видена

Минатата недела беа пријавени повеќе од 5,5 милиони случаи на коронавирус и повеќе од 90.000 смртни случаи ширум светот. Во споредба со неделата претходно, ...
сите 598 | | | веќе видена

Рано утрово во Македонија од Централноафриканската Република пристигна македонскиот потполковник кој има симптоми на коронавирус. Веднаш бил сместен на ...
сите 74 | | | веќе видена

Да бидеме искрени пред граѓаните, тие добро ги следат сите чекори наши како политичари и вреди да се спомне дека доколку барем за миг ВМРО-ДПМНЕ и ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ пак копа по архивите за Шилегов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: