ГРОМ со кандидатски листи

Граѓанската опција за Македонија на парламентарните избори ќе излезе со своја кандидатска листа за пратеници во сите шест изборни единици. Носител во изборната ...
| | веќе видена | слични

Партискиот лидер Никола Груевски ќе ја предводи кандидатската листа на ВМРО-ДПМНЕ за претстојните предвремени парламентарни избори во изборната единица 1. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии
3 копии

Партиските листи резаервирани за најбликите соработници на Груевски. Првин тие па потоа останатите. Како што неофицијално дознаваме први на листата по изборни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот Венко Филипче на новинарско прашање одговори дека пациентите во домашно лекување се во постојан контакт со матичните лекари и дека и тие ќе се ...
сите 298 | | | веќе видена

Три лица починаа, седуммина се излекуваа, а 18 се новозаболени од коронавирус, се последните податоци за изминатите 24 часа од Министерството за здравство и од ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГРОМ со кандидатски листи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: