Иванов од Чашка: Со ваша поддршка ќе продолжиме со уште посилно темпо


2 копии
4 копии

Актуелниот и кандидат за претседател на Република Македонија од ВМРО-ДПМНЕ Ѓорге Иванов на вечерашниот митинг во Неготино истакна дека се создадени нови ...
| | веќе видена | слични

„Како претседател ќе продолжам со напорите за интегрирање на Република Македонија во Европската унија и НАТО. На тој наш пат се соочуваме со блокада од jужниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за само 4 дена обезбеди две големи донации за заштита на здравствените работници од две земји членки на ...
сите 229 | | | веќе видена

Негативен бил тестот за корона вирус кај пациентот од Кратово кој синоќа почина во ГОБ 8-ми септември. Иако вчеравечер од болницата неофицијално го водеа како ...
сите 228 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 7. април 2020 (Inpress) – Во Клиничката болница во Битола пристигнаа сите пациенти од болницата во Охрид, во центарот којшто е регионален за ...
сите 59 | | | веќе видена

Водителката на „Топ Тема“ Снежана Лупевска Созен со замерка до министерот Филипче, анкетите не се соодветни, во ова време не треба да се прашува дали доаѓа од ...
сите 555 | | | веќе видена

Во Прилеп е регистриран еден новозаразен од коронавирус со што бројката на заболени е 34. Во моментов во самоизолација се 194 лица и нема прекршувања ниту на ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Иванов од Чашка: Со ваша поддршка ќе продолжиме со уште посилно темпо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: