СДСМ: Не молчи Шилегов! Молчи Груевски за рајските шеми на неговиот братучед

2 копии

Две недели ВМРО ДПМНЕ со манипулации, фалсификати и невистини се обидува да ја дефокусира јавноста и високото раководство на партијата да го затскрие зад ...
| | веќе видена | слични

Македонците Муслимани добиваат и ќе добиваат високи позиции во ВМРО-ДПМНЕ. Ова вечерва го истакна премиерот и лидер на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, на митингот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонската репрезентација денеска против Холандија го игра последниот натпревар на Европското првенство, ова ќе биде меч со посебни емоции, Горан Пандев за ...
сите 342 | | | веќе видена

Швајцарија планира да им дозволи на децата од 12 до 15 години да примат вакцина против ковид-19. Швајцарија на 4 јуни ја одобри вакцината на „Фајзер“ за ...
сите 139 | | | веќе видена

Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи, Марија Захарова изјави дека Соединетите Американски Држави, пред да го изговорат зборот „закон“, ...
сите 312 | | | веќе видена

Четворица мигранти од Пакистан биле откриени вчера во реонот на с.Лојане, кај место викано „Воденица“, при што А.С.(20) од Пакистан бил лишен од слобода, ...
сите 500 | | | веќе видена

ПРОВОКАЦИИ ОД БУГАРИЈА, ВЛАДАТА ВЕЛИ ТОА Е ПРОТИВ ДОБРОСОСЕДСТВОТО Целата историска наука во Македонија се заснова на лаги и фалсификат, изјави проф. Кирил ...
сите 268 | | | веќе видена

Од опозициската ВМРО-ДПМНЕ реагираат на како што велат неспособноста на Филипче и Заев, која според оваа партија, резултира со бројка од околу 20 илјади ...
сите 89 | | | веќе видена

Секој претседател на ВМРО-ДПМНЕ имал свои искушенија, ама јас видов баш се, и има навистина голема вистина во цитатот дека „тоа што нема да те убие, ќе те ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Не молчи Шилегов! Молчи Груевски за рајските шеми на неговиот братучед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: