ДУИ станува пишман, можеби ќе го поддржи Илијаз Халими

5 копии

Останато

Силна словенечка поддршка за одржување на првата Меѓувладина конференција, која означува старт на пристапните преговори за Македонија со ЕУ до крајот на ...
сите 259 | | | веќе видена

Нови 141 случај со Ковид-19 од 1.559 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Починат е пациент од ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДУИ станува пишман, можеби ќе го поддржи Илијаз Халими

Од:
До кого (е-маил):
Порака: